Hudební škola YAMAHA

Hudební kurzy pro děti již od 4 měsíců!

Hudba pro radost z.s. Evy Klesové,

provozující YAMAHA hudební programy

V nabídce máme hudební programy pro miminka již od 4 měsíců, děti, dospělé i seniory (dospělí a senioři jen ve vybraných městech).

• Nabízíme program rozvíjející děti po všech stránkách, s důrazem na hudební cítění.
  • Učíme hravou formou ve skupinách.
  • Používáme vlastní, krásně zpracované materiály.
  • Výuku vedou školení lektoři s certifikací.
  • Do výuky zařazujeme různé hudební žánry.
  • Nejmenším dětem nabízíme poslech skladeb, jednoduché písně a básně, pohybové a rytmické hry, hru na hudební nástroje a výtvarně – pracovní činnosti.
  • Naše kurzy mimo jiné posilují sociální vazby dětí, procvičují jejichjemnou a hrubou motoriku, působí jako prevence specifických poruch učení i svalových dysbalancí.
  • Při pravidelné docházce se prokazatelněrozvíjí fantazie a inteligence.
  • Máme léty propracovanou a prověřenoumetodiku, i tak neustále pracujeme na tom, aby všechny naše programy byly aktuální.
  • Systém škol má jednotný koncept, tradice Hudební školy YAMAHA sahá až do roku 1954 – Japonsko, v ČR je od roku 1994 – 25 let, v našem regionu je od roku 2009 – 10 let.

To vše můžeme nabídnout jen díky milým, kreativním a zkušeným lektorkám, a hlavně díky tomu, že nás to baví! ?

… lepší než všechna slova, je přijít si hodinu nezávazně vyzkoušet…

Termíny kurzů a další informace získáte v níže uvedeném rezervačním systému a na webových stránkách.

Přihlášení na kurzy zde: https://skolayamaha.webooker.eu/

Webové stránky: www.hudbaproradost.cz

Email: yamahaclass@email.cz

Tel.: 602 863 506

JUDO Elite

Judo ELITE Praha je nový klub, který vznikl pod záštitou trenérů Davida Dubského a Jaromíra Ježka. Cílem je spojit všechny nadějné judisty a umožnit jim trénovat společně pod vedením těch nejlepších trenérů.