Přípravy na přijímací zkoušky, aneb matika nám svědčí

Přestože do přijímacích zkoušek na střední školy a víceletá gymnázia ještě nějaký ten pátek zbývá, přípravy jsou již dávno v plném proudu. I v letošním roce chceme potvrdit vysokou úroveň našich uchazečů. Po dlouholetých úspěších žáků 5. tříd se i žáci 9. třídy pokusí navázat na loňské a předloňské úspěchy svých předchůdců. Jak je vidět z výsledků níže, dosahujeme výborných výsledků především v matematice. V okrese Benešov, kde má naše škola sídlo, by nám tento výsledek stačil na 1. místo v okrese. V Praze, kde je konkurence větší, to na 1. místo nestačí, ale přesto je výsledek vysoce nadprůměrný. Na statistické výsledky jsme hrdí, ale naším cílem je, aby se opět, tak jako v minulých letech, celých 100% deváťáků dostalo v prvním kole na školy, na které se hlásili.